Sensiz Gülümseyemem (Oğluma)

Oğlum 11 yaşındayken, ben tekrar evlenmeye karar verdim.Tabi ki onun çok sevdiği ve kesinlikle onayladığı bir evlilikti. Bu düğünde gelin açılışta ilk dansından hemen sonraki dansı için çok daha heyecanlıydı.Çünkü o ikinci dans gelinin, yani benim,  hayatımın her zaman birinci sırasında olacak en önemli erkeğiyle yapılacaktı. Çok araştırdım.Sanki hiçbir şarkı anlatamıyordu ona söylemek istediklerimi ..

Can’t Smile Without You… (Barry Manilow)

Oğlumla düğünümde dans edeceğim şarkıyı bulmuştum. O gün geldiğinde,açılış dansından sonra müstakbel eşimi kardeşim aldı ,ben oğlumu kaldırdım dansa.. Biliyorsun, sensiz gülümseyemem. Sensiz gülümseyemem. Sensiz gülemem. Şarkı da söyleyemem. Sensiz her şeyi yapmakta çok zorlanırım.. Sen üzgün olduğunda ben de üzgün hissederim. Mutlu olduğunda ben de mutlu olurum…Eğer bile bilseydin ne yaşamakta olduğumu, sadece sensiz gülümseyemem.. Günün birinde SEN çıka geldin. Tıpkı bir şarkı gibi ve hayatımı, günümü aydınlattın. Kim inanabilirdi ki, Sen rüyalarımın bir parçasıydın. Gelişinle o hafif zamanlar geride kalmıştı.. Bazı insanlar der ki; mutluluğu bulmak çok uzun zaman alır. Benim içinse  senin sevgini geride bırakmak çok zor olur sadece..

Ve sen biliyorsun ki

Ben;

Sadece, sensiz gülümseyemem…

Bugün seni çok özledim delikanlım.Ama biliyorum sen artık kocaman bir üniversite öğrencisisin..Ve mutlusun.. Hep gülümse annem… Çocuklarımızın hep gülümsemesi dileğiyle…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s